Vannihelbed 3tk – TINTI

4672636-47e8619036f326

Vannihelbed 3tk – TINTI

0 out of 5

4.29 

Saadavus: Laos

Kirjeldus

 

  • Värvivad vannivee siniseks, punaseks ja kollaseks, värve saab ka kokku segada
  • Lõhnavad magusalt
  • Dermatoloogiliselt testitud, ilma säilitusaineteta, ilma seebita,
  • Pehme nahahooldus, Ilma alumiiniumsooladeta, ilma parabeenideta, ilma mineraalõlita ja allergeenideta,

    Koostis ilma mikroplasti ja puhtalt sünteetiliste veeslahustuvate polümeerideta, Öko Testi etikett, 100% biolagunev, Väga hea nahataluvusega,
    Lastele alates 3 eluaastast, Värvib ainult vett, mitte vanni.

 

Meie retseptid koosnevad tavaliselt alusest, näiteks meresoolast või uurea helmestest. Vajadusel kasutatakse naha puhastamiseks mahedaid taimseid pindaktiivseid aineid, mida täiustatakse lapsesõbralike lõhnaainete ja kahjutute looduslike või toiduvärvidega. Selleks, et lapsed meie lõhnastatud tooteid ei sööks, kasutame looduslikku kibedat maitset. Neil on mõru maitse, mis tagab, et tooteid ei tarbita. Koostisosad on hoolikalt valitud tagamaks, et need ei kujutaks väikese koguse kogemata allaneelamisel laste tervisele ohtu.

Usume, et hoolikas koostisainete valik on lastetoodete puhul hädavajalik. Sel põhjusel kasutame Tinti toodetes tippkvaliteediga toorainet. Kasutame ainult naturaalseid või toiduvärve ning puuviljaseid, magusaid lapsesõbralikke lõhnu. Ükski meie retsept ei sisalda parabeene, PEG derivaate ega naatriumlauretsulfaati. Iga retsept läbib enne müügiks heakskiitmist tundliku nahaga sobivuse testi.