Tinti värvitablett punane (10 tk pakis)

4672729-47e8619036b96a

Tinti värvitablett punane (10 tk pakis)

0 out of 5

6.00 

Saadavus: Laos

Kirjeldus

  • Kihiseb ja muudab vannivee värvi punaseks.
  • Kasutamine: Asetage tablett kuivade kätega vannivette.
  • Ei määri nahka ega vanni. Dermatoloogiliselt testitud.
  • 10 x 4,5g.Koostis :Citric Acid, Sodium Bicarbonate Sorbitol, Cl 16255, Aroma, Naringin, Zea Mays Starch, Silica

HOIATUS! Ei sobi lastele alla 36 elukuu, lämbumisoht! Kasutada täiskasvanu järelevalve all. Säilitage jahedas ja kuivas kohas. Vältige kokkupuudet tekstiilide ja vuugivahedega. Sisaldab väikeseid osi, mida on võimalik alla neelata. Kasutamiseks ainult täiskasvanu järelvalve all.

 

Meie retseptid koosnevad tavaliselt alusest, näiteks meresoolast või uurea helmestest. Vajadusel kasutatakse naha puhastamiseks mahedaid taimseid pindaktiivseid aineid, mida täiustatakse lapsesõbralike lõhnaainete ja kahjutute looduslike või toiduvärvidega. Selleks, et lapsed meie lõhnastatud tooteid ei sööks, kasutame looduslikku kibedat maitset. Neil on mõru maitse, mis tagab, et tooteid ei tarbita. Koostisosad on hoolikalt valitud tagamaks, et need ei kujutaks väikese koguse kogemata allaneelamisel laste tervisele ohtu.

Usume, et hoolikas koostisainete valik on lastetoodete puhul hädavajalik. Sel põhjusel kasutame Tinti toodetes tippkvaliteediga toorainet. Kasutame ainult naturaalseid või toiduvärve ning puuviljaseid, magusaid lapsesõbralikke lõhnu. Ükski meie retsept ei sisalda parabeene, PEG derivaate ega naatriumlauretsulfaati. Iga retsept läbib enne müügiks heakskiitmist tundliku nahaga sobivuse testi.