Tinti Vannivaht Türkiissinine

4672974-47e861903667a4

Tinti Vannivaht Türkiissinine

0 out of 5

3.90 

Saadavus: Laos

Kirjeldus

Tinti vannivaht türkiissinine
Vannivaht pakub värvilist lõbu vanniskäimisel. Sisaldab looduslikke värve ja toiduvärve. 
Kasutusjuhend:

  • Avage kotike kuivade sõrmedega ja lisage sisu voolavasse vannivette (ca 70 l)
  • ärge kasutage vannitoodet lahjendamata kujul
  • üheks kasutuskorraks
  • loputage vann kohe veega pärast kasutamist
  • ei määri nahka ega vanni
  • dermatoloogiliselt testitud. 

HOIATUSED! Kasutada täiskasvanute otsese järelevalve all. Ei sobi allaneelamiseks. Vältida kokkupuudet tekstiilide ja vuugivahedega. Hoiustada jahedas ja kuivas, valguse eest kaitstud kohas.

Meie retseptid koosnevad tavaliselt alusest, näiteks meresoolast või uurea helmestest. Vajadusel kasutatakse naha puhastamiseks mahedaid taimseid pindaktiivseid aineid, mida täiustatakse lapsesõbralike lõhnaainete ja kahjutute looduslike või toiduvärvidega. Selleks, et lapsed meie lõhnastatud tooteid ei sööks, kasutame looduslikku kibedat maitset. Neil on mõru maitse, mis tagab, et tooteid ei tarbita. Koostisosad on hoolikalt valitud tagamaks, et need ei kujutaks väikese koguse kogemata allaneelamisel laste tervisele ohtu.

Usume, et hoolikas koostisainete valik on lastetoodete puhul hädavajalik. Sel põhjusel kasutame Tinti toodetes tippkvaliteediga toorainet. Kasutame ainult naturaalseid või toiduvärve ning puuviljaseid, magusaid lapsesõbralikke lõhnu. Ükski meie retsept ei sisalda parabeene, PEG derivaate ega naatriumlauretsulfaati. Iga retsept läbib enne müügiks heakskiitmist tundliku nahaga sobivuse testi.