TINTI vannipärlid – 60g

4673102-47e86190357d0b

TINTI vannipärlid – 60g

0 out of 5

3.29 

Saadavus: Laos

Kirjeldus

Vannipärlid garanteerivad värvilise lõbu vannis.

Värvib vee siniseks
 Spetsiaalselt välja töötatud tundlikule laste nahale
 Ainult hoolikalt valitud koostisained 
Õrn nahale, Dermatoloogiliselt testitud, isegi tundlikule nahale
 Ei värvi nahka ega vanni

 Ilma PEG-de ja parabeenideta
 Ilma säilitusaineteta

Kasutusjuhend:
Ava kott ja piserda sisu vannivette (ca 70 l). Loputage vann kohe pärast kasutamist veega. Ei määri nahka ega vanni. Dermatoloogiliselt testitud.

Märkus:
Kasutage ainult täiskasvanu järelevalve all. Ei sobi tarbimiseks. Vältige kokkupuudet tekstiilidega ja plaatidevahelisi vuuke. Hoidke pakend alles. Hoida jahedas ja kuivas kohas.

Koostis:
uurea, parfüüm, ränidioksiid, naatriummetüülkokoüültauraat, CI 42090, maltodekstriin, tokoferool, saialill officinalis lilleekstrakt

Meie retseptid koosnevad tavaliselt alusest, näiteks meresoolast või uurea helmestest. Vajadusel kasutatakse naha puhastamiseks mahedaid taimseid pindaktiivseid aineid, mida täiustatakse lapsesõbralike lõhnaainete ja kahjutute looduslike või toiduvärvidega. Selleks, et lapsed meie lõhnastatud tooteid ei sööks, kasutame looduslikku kibedat maitset. Neil on mõru maitse, mis tagab, et tooteid ei tarbita. Koostisosad on hoolikalt valitud tagamaks, et need ei kujutaks väikese koguse kogemata allaneelamisel laste tervisele ohtu.

Usume, et hoolikas koostisainete valik on lastetoodete puhul hädavajalik. Sel põhjusel kasutame Tinti toodetes tippkvaliteediga toorainet. Kasutame ainult naturaalseid või toiduvärve ning puuviljaseid, magusaid lapsesõbralikke lõhnu. Ükski meie retsept ei sisalda parabeene, PEG derivaate ega naatriumlauretsulfaati. Iga retsept läbib enne müügiks heakskiitmist tundliku nahaga sobivuse testi.