Tinti Vannikonfetid

4672727-47e8619036b6b9

Tinti Vannikonfetid

0 out of 5

2.99 

Saadavus: Laos

Kirjeldus

Tee vanniskäik vahvaks mänguks koos värviliste erikujuliste konfettidega. Avage kotike, puistake konfetid vette ja mängige , kuni need vees sulavad .
Tinti lubab parimat kvaliteeti: spetsiaalselt välja töötatud lastele, sisaldab toiduvärve, ei sisalda säilitusaineid, nahasõbralik, ei määri nahka ega vanni.​HOIATUS! Ei sobi lastele alla 36 elukuu. Sisaldab väikeseid osi, mida saab alla neelata, lämbumisoht! Kasutada täiskasvanu järelevalve all.
Koostis Tapiokitärklis, naatriumlaurüülsulfaat, vesi, polüvinüülalkohol, glütseriin, kokamidopropüülbetain, sahharoosioktaatsetaat, CI 16035, CI 19140, CI 42090
(valmistatud Hiinas)

Meie retseptid koosnevad tavaliselt alusest, näiteks meresoolast või uurea helmestest. Vajadusel kasutatakse naha puhastamiseks mahedaid taimseid pindaktiivseid aineid, mida täiustatakse lapsesõbralike lõhnaainete ja kahjutute looduslike või toiduvärvidega. Selleks, et lapsed meie lõhnastatud tooteid ei sööks, kasutame looduslikku kibedat maitset. Neil on mõru maitse, mis tagab, et tooteid ei tarbita. Koostisosad on hoolikalt valitud tagamaks, et need ei kujutaks väikese koguse kogemata allaneelamisel laste tervisele ohtu.

Usume, et hoolikas koostisainete valik on lastetoodete puhul hädavajalik. Sel põhjusel kasutame Tinti toodetes tippkvaliteediga toorainet. Kasutame ainult naturaalseid või toiduvärve ning puuviljaseid, magusaid lapsesõbralikke lõhnu. Ükski meie retsept ei sisalda parabeene, PEG derivaate ega naatriumlauretsulfaati. Iga retsept läbib enne müügiks heakskiitmist tundliku nahaga sobivuse testi.