Tinti roosa pilveke 50g

4672600-47e86190370829

Tinti roosa pilveke 50g

0 out of 5

3.39 

Saadavus: Laos

Kirjeldus

ORGANIC sertifikaadiga toode pakub ainulaadset kogemust: see värvib vee roosaks, luues samal ajal selle pinnale õrna vahu. Selle kütkestav marjalõhn lisab teie vannile meeldiva puudutuse, et saada lõõgastav ja loomulik sensoorne kogemus.

Meie retseptid koosnevad tavaliselt alusest, näiteks meresoolast või uurea helmestest. Vajadusel kasutatakse naha puhastamiseks mahedaid taimseid pindaktiivseid aineid, mida täiustatakse lapsesõbralike lõhnaainete ja kahjutute looduslike või toiduvärvidega. Selleks, et lapsed meie lõhnastatud tooteid ei sööks, kasutame looduslikku kibedat maitset. Neil on mõru maitse, mis tagab, et tooteid ei tarbita. Koostisosad on hoolikalt valitud tagamaks, et need ei kujutaks väikese koguse kogemata allaneelamisel laste tervisele ohtu.

Usume, et hoolikas koostisainete valik on lastetoodete puhul hädavajalik. Sel põhjusel kasutame Tinti toodetes tippkvaliteediga toorainet. Kasutame ainult naturaalseid või toiduvärve ning puuviljaseid, magusaid lapsesõbralikke lõhnu. Ükski meie retsept ei sisalda parabeene, PEG derivaate ega naatriumlauretsulfaati. Iga retsept läbib enne müügiks heakskiitmist tundliku nahaga sobivuse testi.