Tinti Praksuvad Vannikristallid 50g

4672616-47e8619036fd18

Tinti Praksuvad Vannikristallid 50g

0 out of 5

3.99 

Saadavus: Laos

Kirjeldus

Väikesed vannikristallid särisevad vees, värvivad vee punaseks ja hooldavad laste õrna nahka.
Sisaldavad sertifitseeritud looduslikke värve, E-vitamiini, orgaanilist saialille, meresoola ja on jõhvika-papaia lõhnaga.

Kasutusjuhend: Avage pakend kuivade sõrmedega ja raputage pakendi sisu vannivette (ca 70 l). Loputage vann sooja veega kohe pärast kasutamist. Ühekordseks kasutamiseks. Ei määri nahka ega vanni. Dermatoloogiliselt testitud.

Märkus: Kasutada täiskasvanute otsese järelevalve all. Ei sobi allaneelamiseks. Vältida kokkupuudet tekstiilide ja vuugivahedega. Hoiustada jahedas ja kuivas, valguse eest kaitstud kohas.

Meie retseptid koosnevad tavaliselt alusest, näiteks meresoolast või uurea helmestest. Vajadusel kasutatakse naha puhastamiseks mahedaid taimseid pindaktiivseid aineid, mida täiustatakse lapsesõbralike lõhnaainete ja kahjutute looduslike või toiduvärvidega. Selleks, et lapsed meie lõhnastatud tooteid ei sööks, kasutame looduslikku kibedat maitset. Neil on mõru maitse, mis tagab, et tooteid ei tarbita. Koostisosad on hoolikalt valitud tagamaks, et need ei kujutaks väikese koguse kogemata allaneelamisel laste tervisele ohtu.

Usume, et hoolikas koostisainete valik on lastetoodete puhul hädavajalik. Sel põhjusel kasutame Tinti toodetes tippkvaliteediga toorainet. Kasutame ainult naturaalseid või toiduvärve ning puuviljaseid, magusaid lapsesõbralikke lõhnu. Ükski meie retsept ei sisalda parabeene, PEG derivaate ega naatriumlauretsulfaati. Iga retsept läbib enne müügiks heakskiitmist tundliku nahaga sobivuse testi.