Tinti praksuv vannipulber 3tk

13170092-1.398

Tinti praksuv vannipulber 3tk

0 out of 5

5.00 

Saadavus: Laos

Kirjeldus

  • Paneb vannivee sensatsiooniliselt särisema
  • 3 pakki: kolmeks kasutamiseks + Tinti-kleebis kogumiseks
  • Üks kotike: ühe kasutuskorra jaoks
  • Uuteks vanniseiklusteks saab Crackling Bath’i vannis segada ka teiste Tinti toodetega
  • Toiduvärvidega
  • Suurepärane nahataluvus, dermatoloogiliselt testitud ja tõestatud, ka tundlikule nahale
  • Lastele alates 3 eluaastast

Piserdage lihtsalt värvilisi kristalle vannivette ja põnev seiklus algab kohe. Lõbus pragunemine ja
vannivees hüppamine lasevad lastel sukelduda maagilisse veealusesse maailma

 

Avage kotikesed kuivade sõrmedega ja lisage sisu vannivette. Kasutage pärast avamist kogu sisu. Loputage vanni kohe pärast kasutamist veega. Ei määri nahka ega vanni.

Märkus:
HOIATUS! Ei sobi alla 36 kuu vanustele lastele. Väikesed osad. Lämbumisoht. Kasutada täiskasvanu otsese järelevalve all.
Tarbimiseks kõlbmatu . Vältige kokkupuudet tekstiilide ja plaatidevahelise vuugiseguga. Palun säilitage pakend. Hoida jahedas ja kuivas kohas.

Meie retseptid koosnevad tavaliselt alusest, näiteks meresoolast või uurea helmestest. Vajadusel kasutatakse naha puhastamiseks mahedaid taimseid pindaktiivseid aineid, mida täiustatakse lapsesõbralike lõhnaainete ja kahjutute looduslike või toiduvärvidega. Selleks, et lapsed meie lõhnastatud tooteid ei sööks, kasutame looduslikku kibedat maitset. Neil on mõru maitse, mis tagab, et tooteid ei tarbita. Koostisosad on hoolikalt valitud tagamaks, et need ei kujutaks väikese koguse kogemata allaneelamisel laste tervisele ohtu.

Usume, et hoolikas koostisainete valik on lastetoodete puhul hädavajalik. Sel põhjusel kasutame Tinti toodetes tippkvaliteediga toorainet. Kasutame ainult naturaalseid või toiduvärve ning puuviljaseid, magusaid lapsesõbralikke lõhnu. Ükski meie retsept ei sisalda parabeene, PEG derivaate ega naatriumlauretsulfaati. Iga retsept läbib enne müügiks heakskiitmist tundliku nahaga sobivuse testi.