TINTI kosmosekristallid – 60g

4672947-47e86190366709

TINTI kosmosekristallid – 60g

0 out of 5

3.99 

Saadavus: Laos

Kirjeldus

2 pakikest, ühes leiate vannikristallid ja teises pakis leiate oranzi värvi, mis lõhnab nagu virsik!

Sobib alla 3-aastastele lastele.

KOOSTIS
Kristallid: MARIS SAL, GLÜKOOS, SAHROOS, ZEA MAYS TÄRKLIS, MALTODEKTRIIN, SÜSINIKDIOKSIID, Ränidioksiid, LAKTOOS, MAGNEESIUM STEARAAT, APAATSIUM SENEGALIKUMMI, ŠELLAK, COPERNICIA CERIFERA CERA, 5030,40 CERIFERA CERA, 5030.

Vannipärlid: UREA, Ränidioksiid, PARFUM, NAATRIUMMETÜLOLEOILTAURAAT, CI 16255, MALTODEKSTRIIN, NAATRIUMKLORIID, TOKOFEROOL, GARDENIA JASMINOIIDE PUUVILJAEKSTRAKT, AQUA.

Meie retseptid koosnevad tavaliselt alusest, näiteks meresoolast või uurea helmestest. Vajadusel kasutatakse naha puhastamiseks mahedaid taimseid pindaktiivseid aineid, mida täiustatakse lapsesõbralike lõhnaainete ja kahjutute looduslike või toiduvärvidega. Selleks, et lapsed meie lõhnastatud tooteid ei sööks, kasutame looduslikku kibedat maitset. Neil on mõru maitse, mis tagab, et tooteid ei tarbita. Koostisosad on hoolikalt valitud tagamaks, et need ei kujutaks väikese koguse kogemata allaneelamisel laste tervisele ohtu.

Usume, et hoolikas koostisainete valik on lastetoodete puhul hädavajalik. Sel põhjusel kasutame Tinti toodetes tippkvaliteediga toorainet. Kasutame ainult naturaalseid või toiduvärve ning puuviljaseid, magusaid lapsesõbralikke lõhnu. Ükski meie retsept ei sisalda parabeene, PEG derivaate ega naatriumlauretsulfaati. Iga retsept läbib enne müügiks heakskiitmist tundliku nahaga sobivuse testi.