Söögisoodapõhised pesulehed rohelise värskuse lõhnaga 20 tk – Briochin
7.01 €
- Kirjeldus
Kirjeldus
Uue põlvkonna pesulehed, mis ühendavad tõhusa puhastusvõime ja mugava kasutamise. Söögisoodal põhinev koostis aitab eemaldada mustuse ja plekid juba alates 30 °C juures, jättes pesule meeldiva rohelise värskuse lõhna.
Ensüümivaba koostis sobib ka õrnade kangaste, nagu vill ja siid, pesemiseks. Pesulehed lahustuvad täielikult vees, võtavad vähe hoiuruumi ning on praktiline alternatiiv vedelatele ja pulbrilistele pesuvahenditele.
Omadused
- Söögisoodapõhine koostis
- 85,5% looduslikku päritolu koostisosad
- Efektiivne juba alates 30 °C
- Eemaldab tõhusalt plekke
- Sobib valgele ja värvilisele pesule
- Sobib puuvillale, sünteetilistele ja õrnadele kangastele (vill, siid)
- Ensüümivaba
- 100% vees lahustuvad pesulehed
- Sobib nii masina- kui käsipesuks
- Lihtne hoiustada ja doseerida
Kasutamine
Masinpesu (4–5 kg):
- Pehme või keskmise karedusega vesi, tavaline määrdumine – 1 pesuleht
- Kare vesi või tugev määrdumine – 2 pesulehte
Käsipesu (2–3 kg):
- ½ pesulehte
Asetage pesuleht otse pesumasina trumlisse enne pesu lisamist. Käsipesu korral lahustage pesuleht vees enne pesu vette asetamist.
Koostisosad
30% anioonsed pindaktiivsed ained, 15–30% mitteioonsed pindaktiivsed ained, 5–15% amfoteersed pindaktiivsed ained. Sisaldab lõhnaaineid (geraniool, linalool, tsitronellool, heksüültsinnamaal).
Pakendis: 20 pesulehte.
Säilitamine
Hoida kuivas kohas.












