Parim enne 31.05.23// Skosh plastikuvaba ja biolagunev vannitoa puhastusvahend 3tk

-51%
Skosh-plastikuvaba-ja-biolagunev-vannitoa-puhastusvahend-3tk
Skosh-plastikuvaba-ja-biolagunev-vannitoa-puhastusvahend1-589×589
Skosh-plastikuvaba-ja-biolagunev-vannitoa-puhastusvahend-589×589

Parim enne 31.05.23// Skosh plastikuvaba ja biolagunev vannitoa puhastusvahend 3tk

0 out of 5

4.15 

Saadavus: Laos

Kirjeldus

Skosh plastikuvabad puhastustabletid aitavad vähendada igapäevast plastiku hulka sinu elus.

Skosh puhastustabletid ei sisalda toksilisi aineid, sisaldab 100% biolagunevaid ja vegan koostisosi. Lõhnastatud eeterlike õlidega. Puhastustableti kasutamine aitab märkimisväärselt vähendada puhastusvahendite ostmisest tekkivat plastiku hulka.

Skosh vannitoapuhastusvahendit saad kasutada pindade puhastamiseks nagu dušinurk, wc-potid, kraanikausid, vannitoaplaadid. NB! mitte kasutada marmori, naturaalse kivi ning puidu puhastamiseks.

Suurem osa mustusest tekib vannituppa veeplekkide ja katlakivi tõttu. Seetõttu on Skosh vannitoapuhastusvahendi pH-tase kohandatud spetsiaalselt katlakivi ja veelplekkide efektiivseks eemaldamiseks. Skosh vannitoapuhastusvahendi pH on madalam, mistõttu muudab see vannitoa puhastamise hõlbsamaks.

Puhastustabletid on välja töötatud koostöös Lund Ülikooli spetsialistidega, et saavutada efektiivne tulemus öko-sõbralike koostisosadega. Ei jäta pindadele ohtlikke jääke! Kõik Skosh tooted sobivad majapidamisse, kus on lapsed ja loomad. PS! Kuid hoolimata sellest tuleb hoida puhastustabletid laste ja loomade eest kättesaamatus kohas!

Omadused

Biolagunevad vegan koostisosad

100% mittetoksilised koostisosad

Plastikuvaba

Madala CO2 määraga

Pakendatud paberist pakendisse

Kasutamine

Kõige parem tulemus on Skoshi tablett 500ml pudeli kohta. Täida 500ml veega (soovitatav soojem vesi, kuna siis lahustub tablett kiiremini). Lisa tablett pudelisse ning lase lahustuda. Paari minuti pärast keera pihustiga kork peale ning puhastusvahend on kasutamiseks valmis.

Lahustumine võib aega võtta kuni 5 minutit (sõltub vee temperatuurist). Puhastusvahend on lahutatuna efektiivne kuni 6 kuud.

Ühte ja sama pudelit saad lõpmatuseni tabletiga täita ning seetõttu märkimisväärselt vähendada äravisatavat plastiku hulka.

Koostisosad

Citric acid, maleic acid, sodium sulfate, sodium hydrogen corbonate, anionic surfactant (5-15%), colouring and essential oils.