Rannarätik – sidrun 100% puuvill 180 x 60cm

LemonThumbnail
LemonOEKO_1
LemonLifestyle_1
VERSATILENEW-4
LemonBelly_1

Rannarätik – sidrun 100% puuvill 180 x 60cm

0 out of 5

29.99 

Saadavus: Laos

Kirjeldus

Sinu universaalne rätik – sauna, randa, puhkusele…

BEARFOOTis toodame kvaliteetseid ja erilisi disaine. Meie rannarätikud on armastusega kujundatud hamam käterätikud, mida nimetatakse ka Peshtemal Towels ja mis on valmistatud 100% puuvillast vastavalt OEKO Tex standardile Türgis. Meie käterätikuid saab kasutada universaalselt, olgu siis saunalina, vannilina, rannalina, piknikutekina, reisirätikuna, duširätikuna, rannatekina või beebile mähkimistekina.

  • 100% puuvill
  • ÖKO Tex Standard 100
  • Suvised kujundused
  • Kiire kuivamine

❤️ BRÄND: Meie suur ja kerge rannarätik on valmistatud 100% puuvillast. Vannilinad / Rannarätikud – meie jaoks peaksid need väljendama suvetunnet, mida püüame oma armastusega väljatöötatud disainidega parimal võimalikul viisil ellu viia.

❤️ 100% PUUVILL – NAHASÕBRALIK: Meie hamam rätik on eelnevalt pestud ja valmistatud 100% puuvillast vastavalt OEKO-TEX Standard 100-le. Näete ka teisi puuvilla eeliseid, nagu pehme, kiiresti kuivav, nahasõbralik.

❤️ UNIVERSAALNE: Meie käterätikuid saab universaalselt kasutada rätikuna, rannalinana, saunalinana, XXL vannilinana, saunalina, reisilina, dušilina, beebitekk, piknikutekk, salli ja palju muud.

❤️ ERITI IMAV JA KIIRE KUIVATUS: Tänu traditsioonilisele kudumistehnikale imavad meie saunalinad/rannalinad tavaliste froteerätikutega võrreldes umbes 3 korda rohkem niiskust ja kuivavad kuni 4 korda kiiremini.