Pulgakomm – Bunny Ninja 6g

-15%
150066_5902444125309_3
150066_5902444125309_2

Pulgakomm – Bunny Ninja 6g

0 out of 5

0.50 

Saadavus: Laos

Kirjeldus

Bunny Ninja ei impordi puuvilju tundmatutest allikatest. Pulgakommide valmistamiseks kasutatavaid puuvilju ei pritsita värskuse säilitamiseks ühegi ainega . Puuviljadele ei ole lisatud suhkrut ega magusaineid.
Kohe pärast korjamist viljad pestakse, tükeldatakse ja segatakse, pannakse konteineritesse ja pastöriseeritakse, et säilitada nende värskus.
Puuviljad pärinevad kohalikelt talunikelt ja kogu tootmisprotsess on 24-tunnise kvaliteedikontrolli all.

Bunny Ninja pulgakomm on  ilma lisatud suhkru- ega säilitusaineteta. See on ohutu toode ka allergikutele : ei sisalda gluteeni, laktoosi, pähkleid, sojat ega muid tüüpilisi allergeene.

Bunny Ninja pulgakommid:

  • Madalatel temperatuuridel toodetud, säilitavad puuviljad maksimaalse toiteväärtuse
  •  ei ole lisatud suhkrut
  • ilma kunstlike säilitusaineteta
  • ohutu allergikutele – ilma gluteeni, laktoosi, soja, pähkliteta
  • ilma maitsetugevdajateta

Toode on saadaval viie erineva maitsega – maasikas, kirss, õun, vaarikas ja mango.
Need ei sisalda suhkrut, kuid sisaldavad looduslikke värv- ja maitseaineid, et tagada ohutu ja maitsev vahepala nii lastele kui ka täiskasvanutele.
Atraktiivne värviline pakend köidab laste tähelepanu ning mitmekesised maitsed rahuldavad iga klienti. Bunny Ninja on suurepärane valik nii väikesesse kui ka suuremasse poodi, pakkudes maitsvat ja tervislikku asendust traditsioonilistele maiustustele.

Õun – Koostis: mahuaine (isomalt), looduslik õunamaitse, magusaine (ksülitool), happesuse regulaatorid (sidrunhape, õunhape), looduslik värvaine (klorofüllide ja klorofülliinide vasekompleksid).
Vaarikas – Koostis: täiteaine (isomalt), looduslik vaarika maitseaine, magusaine (ksülitool), happesuse regulaatorid (sidrunhape, õunhape), looduslik värvaine (betaniin).
Mango – Koostis: täiteaine (isomalt), looduslik mango maitseaine, magusaine (ksülitool), happesuse regulaatorid (sidrunhape, õunhape), looduslik värvaine (paprika ekstrakt).
Maasikas – Koostis: täiteaine (isomalt), looduslik maasika maitseaine, magusaine (ksülitool), happesuse regulaatorid (sidrunhape, õunhape), looduslik värvaine (betaniin).
Kirss – Koostis: täiteaine (isomalt), looduslik kirsi maitseaine, magusaine (ksülitool), happesuse regulaatorid (sidrunhape, õunhape), looduslik värvaine (betaniin).
Energia 100 g/ML kohta (KCAL) 236
Energia 100 g/ML kohta (KJ) 988
Rasv 0
Küllastunud happed 0
Süsivesikud 98
Suhkrud 0
Valgud 0
Sool 100 <0,01
Kiudained 0

Lisainfo

Bränd

Tooted

,

Eritooted

,