Niisked salvrätikud – Gron Balance 56tk

POPULAARNE
5701410400569

Niisked salvrätikud – Gron Balance 56tk

0 out of 5

2.59 

Saadavus: Laos

Kirjeldus

Luksuslikud Grøn Balance’i niisked salvrätikud on ideaalne lahendus, et hoida teie laps terve päeva puhta ja värskena. Need niisked salvrätikud on spetsiaalselt loodud olema eriti pehmed ja õrnad teie beebi tundlikule nahale. Need on valmistatud looduslikest ja orgaanilistest koostisosadest, mis ei sisalda kahjulikke kemikaale ega parfüüme, mistõttu on neid ohutu kasutada ka kõige õrnema beebi naha puhul.

Niisked salvrätikud sobivad ideaalselt liikvele kaasa võtmiseks, kuna need on praktilises ja taassuletavas pakendis, mida saab hõlpsasti hoida mähkmekotis või autos. Need sobivad suurepäraselt suu pühkimiseks pärast söömist, käte puhastamiseks pärast mängimist või mähkmete vahetamiseks liikvel olles.

Grøn Balance on Taani kaubamärk, mis keskendub kvaliteetsete ja ilma kahjulike lisanditeta hooldustoodete loomisele imikutele ja lastele. Nende tooted on välja töötatud koostöös ämmaemandatega ning põhinevad looduslikel ja jätkusuutlikel koostisosadel. 

 

KOOSTISOSAD
Vesi, glütseriin, glükonolaktoon, kaaliumsorbaat, naatriumkokoamfoatsetaat, allantoiin, naatriumbensoaat, ksantaankummi, pantenool, dimetikoon, kaltsiumglükonaat, sidrunhape.

MÄRKUS
Visake kasutatud salvrätik prügikasti, ärge visake seda tualetti. Kasutage salvrätikuid 3 kuu jooksul pärast pakendi avamist.

SOOVITATAVAD SÄILITAMISE TINGIMUSED
Hoida toatemperatuuril.