Nõudepesumasina tabletid ECO 30tk

5701410409241

Nõudepesumasina tabletid ECO 30tk

0 out of 5

6.30 

Saadavus: Laos

Kirjeldus

Tõhusad nõudepesutabletid, mis ei sisalda kloori ja fosfaate. Tänu kunstlike lõhnaainete, värvainete ja pleegitusainete puudumisele ei põhjusta allergilisi reaktsioone. Nõudepesutabletid ei sisalda loomset päritolu koostisosi – sobivad veganitele, taimetoitlastele.

KOOSTISOSAD
5 – 15% hapnikupõhine valgendi (naatriumkarbonaatperoksiid) < 5% polükarboksülaat (naatriumpolüakrülaat), mitteioonne pindaktiivne aine (C8-C14 alkoholialkoksülaat, tseteareet-25), ensüümid (amülaas, subtilisiin). Sisaldab ka: naatriumtsitraat, naatriumkarbonaat, naatriumsulfaat, TAED, sidrunhape, naatriumvesinikkarbonaat, naatriumsilikaat, naatriumkloriid, akrüül, sulfoonhappe kopolümeer, bentoniit, simetikoon,

KASUTAMINE
Efektiivne alates 45 ˚C.  Ärge eemaldage tabletti kilest, vaid asetage see kuiva dosaatorisse. Sulgege kaas. Ärge kunagi asetage tabletti otse nõudepesumasina põhjale, kuna see võib pesutulemust halvendada. Käivitage nõudepesumasin valitud programmiga. Sulgege. Grøn Balance All-in-One on tõhusad keskmise kareduse vees. Kui vee karedus ületab 15°dH, on nõudepesumasinas soovitatav kasutada veepehmendajat ja soola.

KOMMENTAARID
ALLANEELAMISE KORRAL: loputada suud. MITTE kutsuda esile oksendamist. Need põhjustavad tõsist silmade ärritust.
SILMA SATTUMISE KORRAL: loputada mitme minuti jooksul ettevaatlikult veega. Eemaldage kontaktläätsed. Jätkake loputamist. Kui silmade ärritus püsib: pöörduda arsti poole. Kui vajate arstiabi, võtke kaasa pakend või etikett.

SOOVITUSLIKUD SÄILITAMISE TINGIMUSED
Hoida lastele kättesaamatus kohas. Hoida originaalpakendis jahedas ja kuivas kohas.