Magrada – Kodulõhnastaja “Kirglik ” / Bergamott, apelsin, patšuli

28

Magrada – Kodulõhnastaja “Kirglik ” / Bergamott, apelsin, patšuli

0 out of 5

23.28 

Saadavus: Laos

Kirjeldus

Idamaised lõhnanoodid, eeskätt sensuaalse patšuliga, loovad ühes tsitruselistega meeli virgutava lõhnabuketi. Värske, magusa ja värskendava kütkestav aroomikombinatsioon täidab ruumi energiaküllase õhkkonnaga.

Magrada Organic Cosmetics lõhnastajate baasvedelik on välja töötatud uuendusliku tehnoloogia abil, pärinedes sojapõhistest taastuvatest allikatest.

Kodulõhnastaja pulgad on valmistatud pilliroost ning loodud spetsiaalselt lõhnade hajutamiseks siseruumides. Kiudpilliroost pulgad on tugevad ja ühtlase värvitooniga, kinkides kodulõhnastaja-komplektile kauni esteetilise välimuse. Looduslikel kiududel on suurepärane imamisvõime, tänu millele püsib ruumis alati sinu lemmiklõhn.

parabeenivaba / alkoholivaba / vegan / julmusevaba käsitööna valmistatud minimaalne koostis

KASUTAMINE
Esmalt eemaldage pudelilt väline kork, seejärel sisemine kaitsekork. Keerake väline kork tagasi pudelile ja asetage pulgad pudelisse. Pulkade arv valige vastavalt ruumi suurusele, temperatuurile ja lõhna intensiivsusele. Mida väiksem ja soojem on ruum, seda vähem pulki soovitame kasutada. Vedelik imbub pulkadesse ja lõhn hakkab eralduma 12-24 tunni jooksul. Soovitame aeg-ajalt pulki pöörata. Lõhnastaja kestvus on kuni 16 nädalat.

KOOSTIS

Isopropylidene glycerol, Orange Flower Dep, Citrus Aurantium Bergamia (Bergamot) Fruit Oil, Pogostemon Cablin (Patchouli) Leaf Oil

Koostisosade loetelu võib muutuda. Kõige värskema ja täpsema koostisainete nimekirja leiad toote pakendilt.