Kodu Äädikas puhastamiseks 16% Sprei 500 ml – KLAREKO

5908217931047 (2)

Kodu Äädikas puhastamiseks 16% Sprei 500 ml – KLAREKO

0 out of 5

4.99 

Saadavus: Laos

Kirjeldus

KOOSTISOSAD
naturaalse äädikhappe vesilahusBio majapidamisäädikas 16% on tugevaim ja tõhusaim toode turul. See on 100% looduslik jõuallikas, mis on ohutu kogu keskkonnale.
Ja lisaks kõigele sellele suudab see palju:

• Eemaldab katlakivi, ladestused, plekid, rooste
• Puhastab raske mustuse
• Sobib ideaalselt dušikabiinide puhastamiseks
• Puhastab tualeti ja neutraliseerib ebameeldivad lõhnad
• On looduslik nõudepesumasina loputusvahend
• Pehmendab ideaalselt pesu
• Puhastab ja värskendab liivakaste, puure ja muid loomade tarvikuid
• Loomulikult ja ohutult eemaldab aias umbrohu
… ja seda kõike kooskõlas loodusega . Seetõttu saab seda ohutult kasutada kodudes, kus on reoveepuhastid ja septikud.

KASUTAMINE – lisa 30-50 ml Bioäädikat 5 liitrile veele. Selle seguga võid pesta määrdunud pindu, põrandaid, ukselenke, aiamööblit…
KATLAKIVI EEMALDUS – kanna Bio Äädikat otse puhastatud kohale ja oota 5-10 minutit. Seejärel nühkige kivi pintsli või kareda švammiga ja loputage hoolikalt puhta veega.
DUŠIKABIINI PUHASTAMINE – pihusta Bio Äädikat dušikabiini klaasidele ja seintele. Oodake 5 minutit ja loputage tugeva veejoaga.
TUALETI PUHASTAMINE – pihusta või määri saastunud pinnale Bio Äädikat. Jätke soovi korral 5-10 minutiks või üleöö. Seejärel nühkige tualettharja või lapiga ja loputage veega. Bioäädikat saad kasutada WC-poti seest, selle välispinna ja WC-poti puhastamiseks.
PEHMENDUSPESU – vala 30 ml Bio Äädikat pesumasina pehmenduslahtrisse.
LOPUTUSNÕUDED – vala Bio Äädikas nõudepesumasinasse loputusvahendi anumasse.
EBAMEELDIA LÕHNADE NEUTRALISERIMINE – pihustage pinnale Bio Äädikat ja laske kuivada. Võimalusel loputage veega. Nii eemaldad loomadest jäetud ebameeldivad lõhnad, värskendad madratseid, neutraliseerid WC kõrval oleva põranda, regenereerid lapse potti…
LOOMALISED TARVIKUD PUHASTAMINE – pihusta pind Bio Äädikaga ja jäta 10 minutiks. Vajadusel nühkige pintsliga. Lõpuks loputage veega.
OHUTU umbrohueemaldus – vala 3 spl lauasoola 500 ml Bio Majapidamisäädika sisse ja sega. Kuival päikesepaistelisel päeval pritsige saadud seguga soovimatuid taimi. Taimed hakkavad kuivama samal päeval. Eemaldage kuivatatud taimed alles 5-7 päeva pärast (soovitavalt koos juurtega). Sügava juurestikuga umbrohtude puhul võib osutuda vajalikuks töötlemist mitu korda korrata. Olge ettevaatlik, sest see segu mõjutab kõiki taimi. Bioäädikas ei avalda negatiivset mõju pinnasele ja keskkonnale.
KAHJURID AIAS – ökoaedniku juhenditest leiate palju võimalusi, kuidas äädikaga aiakahjurite vastu võidelda. Pidage vaid meeles, et Klareko Bio majapidamisäädikas on peaaegu 2x kangem kui poest ostetud piirituseäädikas. Seetõttu lahjenda Bio Äädikat kindlasti kaks korda rohkema veega kui retseptis klassikalise piirituseäädikaga.

ETTEVAATUST
Põhjustab nahaärritust
Põhjustab silmade ärritust.
Kandke kaitsekindaid/kaitseriietust/kaitseprille/näokaitset
Silma sattumisel: loputage hoolikalt veega mitme minuti jooksul. Eemaldage kontaktläätsed, kui need on olemas ja neid saab kergesti eemaldada