Hüpoallergeenne pesupulber (kontsentraat) 2kg (33 pesu)

5034938100025 (1)

Hüpoallergeenne pesupulber (kontsentraat) 2kg (33 pesu)

16.99 

Saadavus: Ainult 2 laos

Kirjeldus

KOOSTISOSAD
15-30% naatriumkarbonaat, 5-15% naatriumperkarbonaat, alla 5% naatriummetasilikaat, pentahüdaat, anioonsed pindaktiivsed ained, seebimisained.
Sisaldab kookosõli, reaktsioonisaadusi dietanoolamiiniga, dinaatriummetasilikaadiga 5 H2O

KIRJELDUS
Soovitatav allergikutele ja atoopilise dermatiidiga (AD) inimestele. Seda on sertifitseerinud Allergy UK – organisatsioon, mis on toetanud allergikute käes vaevlevaid inimesi juba üle 30 aasta.
Bio-D pesupulber on universaalne – seda saab kasutada automaatpesumasinates ja käsitsi pesemiseks
– ei sisalda ensüüme, mis võivad paljudel inimestel ärritust tekitada.

Sisaldab TAED-d, mida kasutatakse pesuainetes pleegitamise aktivaatorina, mis desinfitseerib madalatel temperatuuridel. Tänu sellele eemaldatakse bakterid palju madalamal temperatuuril. Bio-D tootja on testinud selle efektiivsust vastavalt BS EN 1276 standardile (bakteritsiidne standard, mida kasutatakse tavaliselt tualetttoodetes ja mis kinnitab E. coli bakterite, kopsupõletiku, teetanuse jne eemaldamist). See on väga oluline korduvkasutatavate mähkmete ja lasteriiete pesemisel, nt pärast erinevaid haigusi, sobib see suurepäraselt korduvkasutatavate mähkmete ja spordiriiete pesemiseks (tavaliselt ei sisalda fosfaate)
Või naftakeemia aineid, ensüüme või kunstlikke lõhnaaineid.
Pakendist piisab kuni 33 pesukorraks.

KASUTAMINE
Kasutage 1 pesutsükli jaoks
tavaline vesi: 60 g pulbrit
kõva vesi: 80 g pulbrit
väga kare vesi: 110 g pulbrit
1 supilusikatäis = 15 g pulbrit

MÄRKUSED
Ärritab nahka. Põhjustab tõsiseid silmakahjustusi. Vajadusel pöörduda arsti poole, näidata pakendit või etiketti.
Hoida lastele kättesaamatus kohas. Pärast kasutamist peske käed hoolikalt. Kanda kaitsekindaid/kaitseriietust/kaitseprille/näokaitset.
Nahale sattumisel: pesta rohke veega.
Silma sattumisel: loputage hoolikalt veega mitme minuti jooksul. Eemaldage kontaktläätsed, kui need on olemas ja neid saab kergesti eemaldada. Jätkake loputamist.
Helistage viivitamatult mürgistuskeskusesse/arstile.
Visake sisu/konteiner oma vallas olemasolevatesse jäätmete eraldamismahutitesse.

SOOVITUSLIKUD SÄILITAMISE TINGIMUSED
Hoida pakendid tihedalt suletuna, toiduainetest eemal. Vältige soojuse, kiirguse ja staatilise elektri allikaid.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.


Ole esimene, kes hindab toodet “Hüpoallergeenne pesupulber (kontsentraat) 2kg (33 pesu)”