FRANK Fruities Boost Immunity Puuviljavitamiinid 80tk

-25%
88_900x-680×680
adults_multi
60-680×680
55-680×680

FRANK Fruities Boost Immunity Puuviljavitamiinid 80tk

0 out of 5

19.49 

Saadavus: Laos

Kirjeldus

Immuunsust toetavad naturaalsed puuviljakommid leedrimarjadest ja õuntest + Zn

Tugevdage seda ühte asja, mis teid koos hoiab.

Immuunsüsteemi peamine eesmärk on kaitsta keha viiruste ja bakterite eest.

Tsink immuunsusele . Tsink on immuunsüsteemi vastupidavuse säilitamiseks hädavajalik, kuna selle puudus võib põhjustada immuunvastuse nõrgenemist, millega kaasneb suurenenud risk nakatuda ja haigestuda.

Päevane annus 4 puuviljakommi = tsink ~150g maapähklitest 🥜.

LEEDRIMARI – IMMUUNSUSE SUPERSTAAR . Rikas vitamiinide ja antioksüdantide poolest, et ravida külmetus- ja gripisümptomite kestust ja raskusastet ning millel on põletikuvastased omadused .

Frank fruities puuviljakommid on valmistatud puuviljamahla kontsentraatidest, puuviljapüreedest koos pektiiniga ning rikastatud vitamiinide ja mineraalidega.

Toote sertifitseeritud kontsentreerimisprotsess võimaldab segada puuvilju, säilitades nende loomuliku maitse, magususe ja õrna pehme hammustuse. Seejärel rikastatakse puuvilju parimate toitainete ja vitamiinidega, järgides kõrgeimaid toidu- ja ohutusstandardeid. 

ANNUSTAMINE: Soovituslik annustamine on 4 puuviljakommi päevas. Lubatud anda ka lastele, kes oskavad juba närida. 1 puuviljakomm sisaldab 0,925mg tsinki. Vajadusel korrigeerida annust.

Mitte ületada soovituslikku päevast annust! Toidulisand ei asenda tervislikku eluviisi, vaid täiendab mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist.

1 pakk > 1kg puuvilju:   leedrimarjad 🍇 & õunad 🍏

Ei sisalda : lisatud suhkruid , želatiini, säilitusaineid, värvaineid, plastikut ning on julmusvaba ja vegan.

Vitamiinid ja mineraalid 4 puuviljakommi kohta:

Tsink 3,7 mg (37% NRV)

Valmistatud 95% puuviljadest :

Õunamahla  kontsentraat, õunapüree kontsentraat, pektiin.

Leedrimarjamahla  kontsentraat ja ekstrakt.

Maitse ja värvi jaoks:  sidrunimahla kontsentraat.

Mis on NRV*? 

Toitainete võrdlusväärtus”. Toidu märgistamise eesmärgil on kehtestatud 13 vitamiini ja 14 mineraalaine NRV-d ning need on ELi soovituslikud tasemed vitamiinide või mineraalainete päevase koguse kohta, mida keskmine terve inimene vajab vaeguse vältimiseks.

Säilitamine: Hoida originaalpakendis, temperatuuril vahemikus +4°C  kuni +25 °C, kaitstuna niiskuse ja otsese päikesevalguse eest, lastele kättesaamatus kohas! Avatuna tarvitada kahe kuu jooksul.