Ecoegg Plekieemaldaja 500ml

callout-white-bg
back-of-stain-remover
plastic-bottles-beach
stain-remover-mockup-white-bg

Ecoegg Plekieemaldaja 500ml

0 out of 5

11.19 

Saadavus: Laos

Kirjeldus

Meie plekieemaldaja abil tehke pesupäeval ökohüpe edasi. See ei ole lihtsalt plekkidevastane jõud; see on pühendumus puhtamatele ookeanidele ja rohelisemale planeedile.

🌱 Taimsed koostisained : keskkonnasõbralik, plekkidele vastupidav. Meie taimne vegan valem tähendab, et saate oma rõivaid töödelda, ilma et peaksite karmide kemikaalide pärast muretsema.

👚 Eeltöötlus täiuslikkuse nimel : puhastage plekid enne pesemist. ecoeggi plekieemaldaja aitab tagada, et teie riided näevad pesust välja tulles parimad.

🌊 Taaskasutatud plastik: meie plekieemaldaja pudel on 100% valmistatud ookeanist korjatud plastpudelitest. 

🌟 Ökovalem: meie plekieemaldaja ei sisalda kloorvalgendit ega ole veeorganismidele toksiline.

    

 

Koostisained

Sisaldab muu hulgas: <5% mitteioonseid pindaktiivseid aineid, amfoteerseid pindaktiivseid aineid, anioonseid pindaktiivseid aineid; Sisaldab ka: bensisotiasolinooni, ensüüme. Ettevaatust: Hoida lastele kättesaamatus kohas. Sisaldab bensisotiasolinooni. Võib tekitada allergilise reaktsiooni. Hoida jahedas kuivas kohas.

 

INCI+

Vesi, naatriumlauretsulfaat, kokamidopropüülbetain, alküülpolüglükosiid, alküülalkoholetoksülaat, peg 8 glütserüülisostearaat, amülaas, subtilisiin, pektinaas, bensisotiasolinoon, sidrunhape, taimeõli segu.