Ecoegg pesumuna 70 pesukorda – Sinine Värskuse lõhn

519590-ecoegg-laundry-egg-update-2

Ecoegg pesumuna 70 pesukorda – Sinine Värskuse lõhn

0 out of 5

14.19 

Saadavus: Laos

Kirjeldus

Meie kauaaegne müügihitt ja värskeim pesumuna turul… toome teieni värske pesu. Klassikaliselt puhas, kirgastab teie koormust ja kas me mainisime värsket.

Pesupesemise muna on unikaalne ja keskkonnasõbralik pesupesemisviis, mille puhul kasutatakse pesu pesemiseks kahte tüüpi looduslikke mineraalseid graanuleid korduvkasutatavas ja taastäidetavas munas. Pesupesemise muna ei sisalda kahjulikke kemikaale ja on naha vastu leebe. Ecoegg muna asendab täielikult nii pesupulbrit, pesugeeli kui ka pesuloputusvahendit, pakkudes sel moel leebemat pesupesemise lahendust. 

Kuidas Ecoegg Laundry Egg pesupesemise muna toimib?

Mineraalsed graanulid eemaldavad efektiivselt riidekiududes oleva mustuse ja pehmendavad pesu vee pH muutmise läbi. Pesu jääb puhas ja pehme kahjulikke kemikaale kasutamata. Graanulid sobivad ideaalselt tundliku nahaga inimestele, need on mittebioloogilised, ei sisalda petrokemikaale, ensüüme, valgendit, fosfaate, parabeene, SLS/SLESi, palmiõli ega mikroplasti. Pesupesemise muna tuleb täita spetsiaalsete graanulitega, mida tuleb munasse juurde lisada keskmiselt pärast 2 kuud kasutamist, sõltuvalt pesemise sagedusest ning kasutatud pesuprogrammist. Esmalt on soovituslik pesumasin puhastada Ecoegg pesumasina puhastustablettidega, mis eemaldavad eelmistest pesukordadest masinasse jäänud pesuvahendite jäägid. 

 

Pesupesemise muna töötati algselt välja just tundliku nahaga inimeste jaoks. See on dermatoloogilisest testitud toode, mis on saanud suurepärase hinnangu. Looduslikud mineraalsed graanulid ei sisalda ohtlikke kemikaale. Allergy UK on omistanud pesumunale “Allergy Friendly Product” auhinna. 

Pesupesemise muna aitab vähendada ühekordsete plastpakendite tarbimist. Umbes 70 pesukorra järel tuleb muna lihtsalt uuesti täita täitegraanulitega ning saad seda jälle korduvalt kasutada. Seda saab kasutada ka riiete käsitsi pesemiseks. 

Toode sobib iga pH-ga veele.

Toode ei sisalda petrokemikaale, ensüüme, valgendajaid, fosfaate, parabeene, SLS, SLES, palmiõli ja mikroplastikut. Ei sisalda kahjulikke kemikaale, vaid looduslikke mineraale ja sobib tundlikule nahale.

Toode sobib kasutamiseks beebiriiete, laste ja allergikute riiete pesuks.

Pesumuna on efektiivne 30-60 kraadise temperatuuri juures. Ühest munast saab u 70 pesukorda.

Kui muna graanulid on otsas, siis on võimalik osta täidiseid, millega saab pesta kuni 50 korda.

Valikus on :
Kollane – lõhnavaba
Roosa – Kevadelõhn
Sinine – Värske pesu

Kasutamine: viska muna pesumasinasse koos riietega ja pane pesu pesema! Toode sobib kasutamiseks 30-60 kraadise pesuga. Peale pesu pesemist võta muna masinast välja ja lase sel kuivada.

Toote koostisosad: 5-15% anioonsed pindaktiivsed ained. 15–30% mitteioonsed pindaktiivsed ained. Saponin, Naatrium-alfa-olefiini sulfonaat, Naatriumkarbonaat Dodekaan-1-ool, etoksüülitud.

Lisainfo

Mõõtmed 15 × 15 × 30 cm
Värv

, ,